Open Ukraine

Як можна покращити свою соціальну цінність, щоб отримати дозвіл на користування надрами?

Соціальна цінність буде постійним елементом у світі закупівель. Введення «Закону про соціальну цінність» у 2012 році підтвердило це, гарантуючи, що кожна організація, яка закуповує послуги, повинна враховувати негайний та постійний результат роботи, яку створюють їх контракти.

З моменту його введення в дію уповноважені органи та учасники торгів увійшли до непростого і повторюваного циклу щодо їх відповідності Закону.

Соціальна цінність у закупівлях

На перший погляд, це може здатися прямолінійним, з трансакційними відносинами, коли комісіонери чітко визначають потребу, а учасники реагують, відповідні тендери набирають вищі оцінки. Однак останні п’ять років навчили, що напрямок соціальної цінності через бізнес у державному секторі ніколи не був ні особливо чітким, ні очевидним. Деякі уповноважені намагаються інтерпретувати (і кількісно визначити), що вимагає від них Закон, і застосувати це до досягнутих цілей для учасників торгів. Прочитати про отримання дозволу на користування надрами можна на сайті www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/pravyla-provedennya-torgiv-areshtovanym-majnom-na-majdanchyku-uub/.

Так само постачальники не завжди могли правильно інтерпретувати питання соціальної цінності. Занадто регулярно бачиться, як компанії впевнено заявляють, що вони точно знають, чого насправді хочуть уповноважені: більшість робочих місць, учнівства та готівки, які вони можуть отримати за безцінь.

Реальність набагато тонша, але і набагато справедливіша.

Інформація про соціальну цінність

З цієї невизначеності виникла організація, що спеціалізується на соціальних цінностях і намагається виправити порушене розуміння на межі закупівель шляхом формалізації та підвищення обізнаності про кращі практики.

Зростання цих соціальних підприємств відбувся у відповідь на потребу в інформації про соціальну цінність у діловому світі: чого хочуть уповноважені та що можуть надати постачальники? Що справедливо запитувати про компанії, особливо про МСП, які самі прагнуть забезпечити людей на життя?

Як частина зусиль, щоб бути в курсі всіх питань, пов’язаних з тендерами, варто постійно відвідувати семінари з найкращих практик та тренінги, спрямовані як на закупівлі, так і на перспективу торгів. Дослідження на цих форумах показують, що серед закупівельних організацій поступово починає формуватися консенсус щодо соціальної цінності.

Як можна покращити свою соціальну цінність, щоб отримати дозвіл на користування надрами?
Пролистать наверх