Open Ukraine

Реалізація металобрухту на території України через віртуальну державну майданчик Прозорро.Продажі

За весь час незалежності України, ринок металу знаходився, відверто кажучи «в тіні». За останні кілька років Уряд прийняв ряд законопроектів, які дозволили чесним гравцям на ринку впевнено себе почувати і надавати здорову конкуренцію іншим споживачам і продавцям. Для цього цілком достатньо зареєструватися на офіційному державному порталі Прозорро.Продажі https://sale.uub.com.ua/filter/scrap-metal. Відразу після цього користувачам відкривається доступ до широкого асортименту публічних торгів у сфері металу.

Особливості реалізації металобрухту на електронній віртуальному майданчику Прозорро.Продажі

На внутрішньому ринку металобрухту за роки незалежності склалася нездорова конкуренція. Тому дрібним підприємцям складно вийти на новий рівень свого розвитку через встановлення істотно завищеною цінової категорії. Розробка Міністерством економічного розвитку віртуальна майданчик Прозорро.Продажі sale.uub.com.ua надає унікальну можливість — зрівняти запити серед споживачів і відтворити по-справжньому живу конкуренцію на вітчизняному ринку металу. У представленому на порталі каталозі можна придбати:

  • лом кольорових металів;
  • сталеву стружку;
  • вийшли з ладу запчастини від транспортних засобів;
  • іншу різновид металу.

Всього за час існування віртуальної платформи, в ній взяло участь понад 10 тисяч учасників. Кількість проведених прилюдних торгів перевищує позначку в 1000, а сумарний розмір прибутку, яку зумів дістати державний бюджет, перевищує 30 мільярдів гривень.

Як брати участь в публічних торгах на електронному майданчику Прозорро.Продажі

Стати безпосереднім учасником публічних торгів мають право фізичні та юридичні особи, які зареєстровані на території України. В цілому, алгоритм дій не викликає складнощів і включає в себе всього кілька етапів:

  1. Перехід на офіційну акредитовану платформу ТБ «Українська біржа торгів» — є офіційним партнером державного ресурсу, через якого здійснюється реєстрація особистого кабінету.
  2. Заповнення відкрилася форми для реєстрації персональними даними — вони повинні бути виключно достовірними і актуальними.
  3. Підтвердження актуального номера мобільного телефону та електронної пошти — є обов’язковою процедурою, від якої залежить можливість організації зворотного зв’язку в разі необхідності.
  4. Вибір даного лота за персональним параметрам.
  5. Внесення заставного гарантованого платежу.
  6. Прийняття безпосередньої участі в публічних торгах.

Відразу після первинної авторизації на сайті ТБ «Українська біржа торгів» користувачам відкривається доступ до широкого каталогу публічних торгів. Залишається тільки вибрати цікавий лот і зробити персональну ставку.

Саппорт віртуальної площадки Прозорро.Продажі

У разі необхідності користувачі мають право звернутися за допомогою до кваліфікованих фахівців служби підтримки. Для цього можна використовувати номер гарячого телефону або актуальний адресу електронної пошти. На віртуальному майданчику ТБ «Українська торгова біржа» саппорт здійснює роботу в цілодобовому режимі. При цьому є інформаційний розділ, в якому можна знайти відповіді на найбільш поширені питання. Ознайомлення з ним істотно знижує надалі кількість звернень до менеджерів. У будь-якому випадку служба підтримки надає допомогу на безоплатній основі.

Щоб постійно бути в курсі останніх подій, клієнтам торгової біржі рекомендується оформити підписку на безкоштовну розсилку сповіщень. Після цього саппорт регулярно робить розсилку про майбутні торги та іншої актуальної інформації.

Реалізація металобрухту на території України через віртуальну державну майданчик Прозорро.Продажі
Пролистать наверх