Цікаво
Зрада! Названо найбільш невірний знак Зодіаку
Які ж все-таки різні знаки Зодіаку. Люди, народжені під одним знаком – великі вчені, під іншим – везунчики, під третім – улюбленці. А чи замислювалися ви коли-небудь, який знак Зодіаку найбільш невірний?

3 місце – Рак. Раптово! Трійку лідерів очолюють тихі, сором’язливі, романтичні, ніжні і дуже-дуже сімейні Раки. Які так само тихо, соромливо і романтично регулярно ходять наліво. Здається, що таким чином вони просто відновлюють рівновагу у всесвіті: повинні ж і у Раків бути якісь недоліки!

2 місце – Овен. Овнам потрібно не просто все найкраще, Овнам потрібен ідеал. Проблема в тому, що, якщо знайти ідеал і довго на нього дивитися, можна знайти купу недоліків. І все! Починаємо шукати його знову…

1 місце – Стрілець. Ось! Ось він найбільш невірний, найбільш непостійний знак Зодіаку. Знаєте, чому Стрільці одружуються і виходять заміж по 5-6 разів, а то і більше? Ні, не тому, що союз не витримує зради Стрільців, а тому, що їм просто нудно все життя зраджувати одну і ту саму людину… такі вони, ці Стрільці.

Реклама

Також читають: У світі сьогодні відзначають Міжнародний день щастя

Джерело.

Реклама

Реклама