Світ
ЗМІ відшукали старшу сестру Меланії Трамп

Родичка першої леді США публікує у соцмережі фото з сестрою. Поки дружина президента США Дональда Трампа Меланія збирає свою команду радників та помічників, журналісти показали, хто дійсно є її близьким другом.

У Меланії Трамп є довірено особа, яка наразі не входить і не ввійде до складу апарату співробітників першої леді в Білому домі, передає CNN. Згідно з інформацією видання, мова йде про старшу сестру Меланії — Інес Кнавс.

Інес живе у декількох кварталах від хмарочосу Trump Tower в Нью-Йорку. Про це також свідчать публічні записи. Своєю чергою, сама сестра першої леді США ретельно приховує інформацію про своє особисте життя.

Реклама

Зокрема, у Мережі практично немає її знімків, крім зроблених ще в 2005 році в гольф-клубі Мар-а-Лаго (штат Флорида). Схожість між сестрами не викликає сумнівів. Окрім того, її сторінка у Twitter є приватною, а також вона не нагадувала про своє існування під час передвиборної компанії Трампа. Офіс першої леді однак відмовляється від коментарів, але на сторінці Кнавс у Facebook є інформація, яка підтверджує тісний зв’язок з Меланією. На фото нижче маленьку Меланію тримає на руках її матір.

До прикладу, Кнавс публікує у соцмережі особисті фото першої леді і досить таємничо їх підписує, називаючи сестру просто «М». Зокрема, Інес опублікувала і дитячу фотографію Меланії, вітаючи її з днем народження.

Також читають: Юна заступник міністра енергетики Бойко їздить на новому джипі Toyota і має мільйон готівкою

Своєю чергою, Меланія Трамп називала Інес «незрівнянною жінкою і подругою» в дебютній промові на з’їзді Республіканської партії в Клівленді (штат Огайо).

Коли перша леді приєднається до свого чоловіка у Білому домі у кінці навчального року, вона не лише покине свій будинок, де жила протягом 12 років, але й втратить близькість із сестрою, яка жила поруч з нею протягом усього життя. Однак, якщо Кнавс не переїде теж, так як це зробила старша донька президента США, Іванка Трамп, що переїхала до Вашингтона після обрання її батька президентом країни.

Нагадаємо, Після інавгурації Дональда Трампа 20 січня користувачі соціальних мереж не на жарт занепокоїлися через першу леді Меланію Трамп, яка протягом усієї церемонії намагалася «натягнути усмішку на обличчя», а коли лишалася сама, то очевидно сумувала. Відтак у Мережі з’явився спеціальний хештег #FreeMelania, що означає «звільніть Меланію».

Те, як одне з одним поводилися Дональд і Меланія Трамп під час інавгурації, було дивним, приміром, Трамп дозволяв собі лишати дружину на самоті, а їхній перший танець у ролі президентського подружжя був чи не найбільш незграбним. Юзери стосунки між Трампами назвали дивними, незручними й повними дискомфорту стосовно одне одного. Також експерти з мови тіла пояснили, що не так із президентським подружжям.

Джерело.

Реклама

Реклама