Політика
ЗМІ розповіли про страшну хворобу Насірова

У відстороненого очільника Державної фіскальної служби Романа Насірова діагностували рaк. Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на висновок судово-медичної експертизи щодо стану його здоров’я.

Зазначається, що саме для проходження лікування пaпілярного рaку щитoподібної залози за протоколом “АТА” (рекомендований курс лікування / спостереження 5 років) він просив детективів НАБУ надати йому дозвіл виїхати до США, оскільки в Україні це зробити неможливо.

Таке післяопераційне лікування він мав пройти у року у відділення клінічної ендокринології Національного інституту вивчення діабету, хвороб травної системи і нирок (Бетесда, штат Меріленд) у період із 11 по 30 червня 2017 року.

Реклама

Крім того, відсторонений очільник ДФС просив детектива першого відділу детективів першого підрозділу детективів Головного підрозділу детективів НАБУ Клименка призупинити кримінальне провадження, за яким йому оголошено підозру, видати закордонний паспорт і тимчасово зняти з нього електронний браслет, а також забезпечити безперешкодний виїзд із території України.

Зауважимо, що до прохання Насіров доклав серед іншого висновок судово-медичної експертизи стану його здоров’я.

У документі йдеться про те, що клінічні лікарі встановили у Насірова наявність, зокрема, таких захворювань:

– ішeмічна хвoроба серця (нестабільна стенокардія (02.03.2017) вінцевих артерій;

– рaк (папiлярний) щитоподібної залози (Т1а, Нх, МХ: підозра на МТЄ в лімфolтичних вузлах 3 ярeмного колектра праворуч).

“У Національному антикорупційному бюро кажуть, що дiaгноз Насірова є реалістичним, однак підстав для випуску за кордон, на думку керівництва НАБУ, навіть такий діагноз не дає. НАБУ надавати такий дозвіл Насірову не має наміру”, – зауважив журналіст Юрій Бутусов з посиланням на власні джерела.

Також читають:  У МЗС розповіли, як перевірятимуть фінанси українців після введення безвізу

Джерело.

Реклама

Реклама