Події
Зiткнeння пoїздiв на Хмельниччині: стало відомо, що з пaсaжирами

Ситуація з aвaрiєю вантажного поїзда та пасажирського поїзда 139 сполученням Київ — Кам’янець-Подільський на Хмельниччині є контрольованою. Пасажирів поїзда автобусами доставили до пункту призначення – Кам’янця-Подільського.

Про на своїй сторінці в Facebook написав заступник начальника департаменту пасажирських перевезень дальнього сполучення «Укрзалізниці» Олександр Красноштан.

Він зазначив, що нам місце aвaрiї виїхали і працюють директор департаменту пасажирських перевезень та виконувач обов’язків начальника філії в «Пасажирська Компанія».

Реклама

«Ситуація з пасажирами з перших хвилин була та залишається контрольованою. Терміново було організовано доставку пасажирів автобусами до пункту призначення – Кам’янця-Подільського, оскільки серед пасажирів була група дітей, які сьогодні ж повертатимуться до Києва»,– написав Красноштан.

Він наголосив, що працівники поїздної бригади забезпечили безпечну евакуацію пасажирів, не допустивши паніки і цілковито контролюючи ситуацію.

«Одна з пасажирок наразі перебуває в лікарні в Кам’янці-Подільському, стан її задовільний. Всі витрати на лікування застрахованого пасажира нестиме страхова компанія, її представники контролюють ситуацію», – написав Красноштан.

Також читають: В вагонах потяга на Хмельниччині було 104 дитини — Укрзалізниця

Джерело.

Реклама

Реклама