Події
Зірка «Гри престолів» також звинуватила Вайнштайна в ceкcyaльниx дoмaгaнняx

Виконавиця ролі Серсеї в «Грі Престолів» Ліна Хіді звинуватила скандального продюсера Гарві Ванштайна в ceкcyaльниx дoмaгaнняx

Про це вона написала на своїй сторінці у Twitter.

Хіді заявила, що вперше Вайнштайн зробив їй нeприcтoйну пропозицію в 2005 році на кінофестивалі у Венеції, де актриса брала участь в презентації фільму «Брати Грімм» режисера Террі Гілліама.

Реклама

Вона розповіла, що продюсер запропонував їй «пройтися до води, де відпустив на мій рахунок нeприcтoйний коментар». «Я віджартувалася, але була щиро вражена. Пам’ятаю, я подумала, що це якийсь жарт, і сказала: «Ти що, друже!? Це було б, як цілуватися з батьком! Ходімо вип’ємо, повернемося до інших», — написала Хіді.

Після цього вона жодного разу не отримувала ролей в жодній з його картин.

Вдруге раз вона зіткнулася з дoмaгaннями Вайнштайна через кілька років в готелі Лос-Анджелеса. Продюсер попросив її приїхати на діловий сніданок для прочитання сценарію, і після розмови запропонував піднятися до нього в номер. У ліфті вона заявила, що не зацікавлена ні в чому, крім роботи.

Також читають: Народила у 12 років: у скандалі з львівською школяркою намітився новий поворот

«Він розлютився, провів мене до машини, де схопив мене за руку, і прошепотів на вухо вимогу нікому не говорити про те, що трапилося. Я сіла в машину й розплакалася», — написала Хіді.

Гарві Вайнштайн — один з найвпливовіших голлівудських продюсерів. Стрічки, створені за його участі, неодноразово завойовували «Оскар», який вручає Американська кіноакадемія, в різних номінаціях, в тому числі за кращий фільм.

На початку жовтня в The New Yorker і The New York Times вийшли статті про численні скарги жінок на дoмaгaння з боку відомого продюсера. Це викликало хвилю зізнань та нових ceкc-cкaндaлiв з іншими відомими людьми.

Реклама

Реклама