Економіка
«Зимові» субсидії діють до 30 квітня включно, — Мінсоцполітики
Призначені з 1 жовтня 2016 р. субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг діятимуть до 30 квітня 2017 р.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства соціальної політики України, передає Цензор.НЕТ.

Субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначається окремо на опалювальний період і окремо на неопалювальний. Тобто, призначені з 1 жовтня 2016 року житлові субсидії діятимуть до 30 квітня 2017 року включно. Однак, враховуючи теплу весну, у квітні вона буде перерахована (як для користувачів центрального, так і індивідуального опалення) з урахуванням кількості днів опалювального періоду.

«Субсидії у квітні ніхто не скасовував. Якщо опалювальний період закінчився, до прикладу, 2 квітня — то норма газу, тепла або електрики, залежно від виду опалення, буде перерахована пропорційно до кількості днів, а не за повний «опалювальний» місяць. Проте, громадяни, що мають зекономлені кошти субсидії, зможуть їх використати, оскільки опалювальний період у нас зафіксовано до 30 квітня 2017 року», — заявляють у Мінсоцполітики.

Реклама

Також читають: Слідом за абонплатою, урядовці хочуть запровадити механізм автоматичного підвищення цін на газ, – Володимир Пилипенко

З 1 травня до 30 вересня 2017 року допомога на оплату комунальних послуг буде надаватися і надалі, однак її розмір буде дещо меншим з об’єктивних причин — через відсутність оплати послуги теплопостачання.

Джерело.

Реклама

Реклама