Політика
Журналісти показали «неіснуючий» маєток заступника голови СБУ (відео)

Керівництво СБУ оголосило інформацію про статки своїх працівників державною таємницею, розголошення якої може завдати їм непоправної шкоди.

І з цим не посперечаєшся. Адже, враховуючи масштаби корупційних скандалів, в які потрапляють працівники цього відомства, мотив приховувати майно у них очевидний, пише Hromadske.

Перший заступник глави СБУ, який очолює Головне управління з боротьби із корупцією та організованою злочинністю Павло Демчина відповідно до паперової декларації за 2015 рік веде не просто скромний, а навіть аскетичний спосіб життя. Генерал-майор не має ані власного кутка, ані автівки, ані заощаджень. Так, станом на 2015 рік високопосадовець офіційно мешкав у відомчому гуртожитку СБУ.

Реклама

Та попри дуже невеликі офіційні статки самого Павла Демчини, безбідне життя має матір трьох дітей генерал-майора –35-річна Ольга Воловчук. Вона є власницею елітних автівок та мешкає в розкішному заміському маєтку. За даними «Слідства.Інфо», Ольга Вікторівна є цивільною дружиною нашого героя, яку він щонайменше протягом п’яти років ретельно приховує від громадськості.

У пані Ольги доволі пристойний автопарк. Range Rover 2016 року вартістю близько 100 тисяч доларів, Mercedes-Benz 2016 року, ціна якого також тягне не менше, ніж на 100 тисяч доларів, Mazda 2014 року та скромніший Peugeot 2012 року випуску.

На території маєтку, з якого виїхав позашляховик Ольги Воловчук, окрім великого двоповерхового будинку, також розташовані господарська будівля, критий басейн та альтанка. За схожі об’єкти в цьому районі наразі просять до 10 мільйонів гривень.

Цікаво, що будинок навіть не значиться в публічному реєстрі нерухомості. Офіційно встановити його власника практично неможливо. Однак підтвердити, що родина Павла Демчини мешкає саме в цьому маєтку, нашій редакції допомогла племінниця Ольги Воловчук. Дівчина на ім’я Юлія навчається в Києві та живе в гуртожитку. Проте на її сторінках у соціальних мережах чимало світлин, зроблених саме в тому маєтку, з якого виїжджала на рендж ровері матір дітей Павла Демчини.

Крім того повідомляється, що Ольга Воловчук також володіє земельною ділянкою, яка розташована недалеко від їхнього родинного маєтку в Петропавлівській Борщагівці.

Офіційно Ольга Воловчук досі прописана у квартирі своїх батьків на Рівненщині. Там же на неї зареєстрована фірма, що спеціалізується на торгівлі фармацевтичними препаратами.

У ЗМІ сорокарічного генерал-майора Демчину називають наближеним до президентського фаворита Ігоря Кононенка та «смотрящим» за СБУ від партії влади. Відповідальний у Службі безпеки за боротьбу з хабарництвом, він сам став фігурантом численних корупційних скандалів.

Також читають: Розстріл бізнесмена в Києві: що відомо про загиблого

Джерело.

Реклама

Реклама