Події
Журналіст «Дорожнього контролю» заявив, що до нього ломився Парасюк з «калашом» (відео)

У ситуацію втрутилася поліція. До готелю у Бахмуті журналіст «Дорожнього контролю» Андрій Дзиндзя викликав поліцію, заявивши, що народний депутат України Володимир Парасюк намагається виламати двері у його номер та погрожує. При цьому у порушення норм закону він знаходиться у приміщенні з автоматом на ремені без спеціального чохла.

Про це повідомили у ГУНП у Донецькій області.

Сам журналіст у соціальній мережі написаі «Парасюк ломився до мене у номер з калашом» і виклав на доказ відео своєї розмови з депутатом.

Реклама

У поліції ж зазначили, що з приїздом їхніх співробітників сварка закінчилася, факт був зареєстрований в журналі Єдиного обліку заяв та повідомлень громадян про скоєні кримінальні правопорушення та інші події.

Також читають: У Києві суддя влаштувала поліціянтам розборки на дорозі (відео)

«Поліцейські виявили у депутата Верховної Ради, який є власником зареєстрованої вогнепальної зброї, нагородний пістолет «Форт-17″ та мисливський промисловий нарізний карабін. Мисливська зброя знаходилася у відкритому стані, на ремені, що є порушенням закону та тягне за собою відповідальність», — зазначили у відомстві.

Вони також додали, що за фактом порушення правил поводження із зареєстрованою зброєю проводиться перевірка.

А от журналіст на своїй сторінці згодом повідомив, що після сварки депутат заблокував його автівку і на доказ знову виклав відео .

Джерело.

Реклама

Реклама