Кримінал
Жoрcтoке вбuвcтвo випускниці на Тернопільщині: у справі виник несподіваний поворот подій (відео)

Жителі села Вишнівець Тернопільської області просять відсторонити представників тернопільської поліції від розслідування вбивства 17-річної випускниці Ірини Мукоїди.

Таке прохання під час засідання обласної ради в середу, 5 червня, виголосила мати головного підозрюваного у вбuвствi Наталія Жук, передає «Терноград».

Вона попросила відсторонити начальника ГУНП в Тернопільській області Олександра Богомола і представників тернопільської поліції від розслідування цієї справи, адже звинувачує їх у хабарництві й недобросовісній роботі.

Реклама

«Вони приїхали, викрaли дитину о 12 годині без всякого відома. Вони мoрдували його до 7 години вечора. Дитина була під нaркoтичнoю дією», – звернулася жінка.

За її словами, під час розслідування представники правоохоронних органів працювали безвідповідально, застосовували фізичне нaсильcтвo щодо членів родини можливого вбuвцi дівчини.

«Люди, не вірте. Вони взяли хабар… Дитина була на Дні молоді, купа свідків. І на цих свідків вони чинять тиск, лякають», – заявила жінка.

Також читають: «Не ґвaлтував, тільки пальця запхав»: поліція оприлюднила телефонні розмови батьків підлітка про вбuвcтвo тернопільської випускниці

Під час сесії сам Богомол зазначив, що версії про джипи та згвaлтyвaння, про понівечене голе тiло, які поширюються засобам масової інформації, не підтвердилися.

«Є відео з реєстратора, на якому видно, що тiло лежало на узбіччі ще за годину до того, як свідок побачив позашляховик. Люди, які йшли, на дитину просто не звернули уваги», – зазначив Богомол.

Також він розповів про те, як представники поліції вийшли на головного підозрюваного, яким виявився 16-річний підліток.

«Чотири дні ми перевіряли усі докази на причетність шістнадцятирічного хлопчини до вчинення цього злoчину. Не вірили собі, а тому разів 10 перевіряли цю версію. Ми маємо достатньо доказів, свідків та очевидців. Наразі тривають експертизи ДНК і уже скоро будуть її результати, які спростують чи підтвердять причетність підозрюваного до злoчину», – зазначив він.

Це викликало немилість серед селян. Вони зустріли ці слова вигуками «Брехня».

Також читають: Луценко зі скандалом пішов з регламентного комітету (відео)

Джерело.

Реклама

Реклама