Цікаво
Жінки розповіли про чоловічий одяг, який дратує
Які помилки допускають чоловіки у створенні образу

Літо не за горами, тому не тільки жінки переживають за оновлення свого гардеробу, але і чоловіки. Шорти, футболка, шльопанці є невід’ємною складовою гардеробу.

Деякі предмети чоловічого гардеробу жінки вважають безглуздими, тому, щоб не потрапити в халепу, необхідно знати, яка одяг відштовхує слабка стать.

Шкарпетки під сандалі — В ході розкопок в англійському графстві Йоркшир вчені знайшли фрагменти тканини на взуття римських легіонерів. Це говорить про те, що ще в старі часи, чоловіки одягали шкарпетки під сандалі. Досі можна помітити деяких чоловіків, які користуються подібним поєднанням. Але в сучасному світі одягати шкарпетки під сандалі вважається поганим тоном і виглядає це дуже безглуздо.

Реклама

Короткі пляжні шорти — На думку дівчат, навіть пружні сiдниці не зможуть зробити привабливим зовнішній вигляд чоловіка, який вважає за краще носити короткі шорти не тільки на пляжі, але і в громадських місцях.

Стрiнги  У спекотну погоду хочеться, щоб тіло як можна більше було відкритим і дихало. Жінок дратує, коли чоловік одягає світлі літні брюки під якими видно тонкі смужки від стрiнгiв. Це нижню бiлизну можна замінити на бавовняні трyси-плaвки.

Майка в сіточку  — Деякі чоловіки вважають, що такий одяг робить зовнішній вигляд ceксуальним, але виходячи з опитування жінок доводить зворотне. На думку слабкої статі, майка в сіточку виглядає огидно в поєднанні з волохатими грудьми чоловіків.

Також читають: А мама вірить: топ-5 дитячих хитрощів, які перевірені на всіх батьках

Футболки в обтяжку, які огoлюють в’ялий живіт  — В цьому випадку коментарі зайві. Жінки рекомендують підкачати прес і після цього вже експериментувати з обтягуючими речами. Це відноситься і до футболок, які демонструють гoлий тoрс.

Сорочки з короткими рукавами  — Жінки називають цей одяг — сорочка — інвалід. Цей одяг не здатен підкреслити гідності чоловічого тiла і створити ідеальну форму. Щоб врятуватися від спеки, варто лише закотити рукави звичайної сорочки. На думку жінок, такий образ дуже ceксуальний.

Недоштани — У чоловічому гардеробі немає такого поняття як «капрі». Жінки вважають, що шорти повинні бути не нижче коліна.

Візерунки — Візерунки на чоловічому одязі виглядають тривожно. Жінки не люблять, коли чоловік виглядає дуже строкато.

Джерело.

Реклама

Реклама