Світ
Жінка, яка назвала Мішель Обаму «мавпою», втратила свій бізнес — Reuters

Боротьба Памели Тейлор за те, щоб залишитися на керівній посаді одного з некомерційних агентств у Західній Вірджинії, після того, як вона написала расистський вислів у Facebook, закінчилася її остаточним звільненням

Директор некомерційного агентства Західної Вірджинії, яка назвала першу леді США Мішель Обаму «мавпою на підборах» у дописі в Facebook, була звільнена, а в установі запровадили зовнішній менеджмент.

Памела Тейлор, директор Корпорації розвитку округу Клей, що надає послуги бідним жителями і людям похилого віку, потрапила під міжнародне засудження минулого місяця після того, як її коментар про Мішель Обаму став «вірусним» повідомленням у мережі. Вона подала у відставку в листопаді, але була відновлена на посаді минулого місяця, що спонукало місцеву владу в Західній Вірджинії переглянути свої контракти з організацією.

Реклама

Також читають: Російські ЗМІ опублікували останні слова екіпажу військового Ту-154

У офісі губернатора штату (який є демократом) зазначили, що була укладена угода, згідно з якою функції керування корпорацією було передано іншій компанії на шість місяців. Послуги, які надавала ця організація, забезпечувались з бюджету штату.

Джерело.

Реклама

Реклама