Без рубрики
Жінка дізналася про вагітність на 8-му місяці

Про свою вагітність 23-річна Марія дізналася на восьмому місяці. Вона навіть не підозрювала про свій стан. У жінки був порушений  цикл.

У 15 років у неї діагностували “полікістоз яєчників”. Щоб завагітніти, Марії потрібно було б пройти серйозне лікування.

“Кілька разів на рік я в обов’язковому порядку відвідую гінеколога. Лікар регулярно нагадувала мені про необхідність знайти чоловіка і спробувати завагітніти, адже з кожним роком мої шанси народити ближчі до нуля. В черговий раз я прийшла до свого лікаря не зовсім вчасно. Десь за рік до цього у мене були підозри на кісту в матці. Я дуже боялася поганих результатів обстеження і від страху не ходила до гінеколога. І ось зважилася. Лікар відправила мене здати аналізи і зробити УЗД”, – згадує Маша.

Реклама

Коли дівчина повернулася до лікаря з результатом, вона повідомила: “У тебе 34-й тиждень вагітності! Пощастило тобі! Мабуть, статевий контакт був якраз після твоїх єдиних місячних в цьому році, коли була овуляція”, – сказала лікар.

Також читають: У Міноборони назвали кількість загиблих бійців внаслідок ранкового штурму бойовиками…

Майбутня мати рада, що дізналася пізно про вагітність. На ранніх термінах дівчина зізнається, що могла б зійти з розуму від страху того, що втратить малюка.

“Зараз я готуюся до народження дитини. Паралельно закінчую університет (малюк народиться посередині навчального року). Ситуація дуже складна, як, втім, і саме життя, але я сподіваюся, у нас все складеться добре. Кажуть, чудес не буває, але хіба те, що зі мною сталося, це не диво?”, – ділиться емоціями жінка.

Джерело.

Реклама

Реклама