Авто
Жaхливa ДTП у Харкові: водій Volkswagen Touareg зробив заяву

Другий учасник aвaрії на вулиці Сумській у Харкові — водій автомобіля Volkswagen Touareg 49-річний Геннадій Дронов — знаходиться в лікарні і має намір співпрацювати зі слідством.

Про це пише «Сегодня».

Дронов уже надав слідству свої перші свідчення і готовий надалі співпрацювати, коли прийде до тями.

Реклама

«Мій підзахисний зараз перебуває на стаціонарному лікуванні в лікарні. Постійні гoлoвнi бoлi, таблетки, крапельниці. Ми ні від кого не ховаємося, гостро не висловлюємося ні на чию адресу, чекаємо результатів слідства», — розповів адвокат.

При цьому він не коментує звинувачення адвоката підозрюваної Юлії Зайцевої на адресу свого підзахисного.

«Ми повинні дочекатися результатів слідчих експертиз. Але в будь-якому випадку у нас є своя позиція, і ми готові її відстоювати. Перед маневром Дронов переконався, що попереду автомобілів немає, і він фізично не встиг зреагувати на авто, яке вилетіло на такій швидкості на перехрестя», — зазначив Сергій Перепелиця.

За його словами, при під’їзді на перехрестя для водія Touareg перестало горіти зелене світло.

«Оскільки перехрестя складне, він вирішив зупинитися трохи далі уявної стоп-лінії. Коли побачив, що буде загорятися зелений сигнал світлофора, він трохи відпустив педаль. Зрозуміло, коробка передач автоматизована, транспортний засіб став легко котитися вперед. Але на перехресті він опинився, чітко на зелений сигнал», — стверджує Перепелиця.

Він додав, що Дронов нібито не має жодного відношення до правоохоронних органів. З відкритих джерел відомо, що він займається підприємницькою діяльністю.

Пізніше стало відомо, що на місці aвaрії правоохоронці провели слідчий експеримент, в якому брав участь Дронов.

Під час ДTП Зайцева перебувала під дією oпiaтiв. За словами медиків, oпiaти можуть з’явитися в організмі тільки двома шляхами — внаслідок прийому специфічних ліків або вживання нaркoтикiв.

Реклама

Реклама