Шоу-бізнес
«Здається, дівчата забули спідниці одягти»: український гурт зчинив галас у Вінниці (фото)

Журналістка із Вінниці Mata Vizur обурилася виступом столичного колективу Selfy на одній із вінницьких сцен, де дівчата з’явились у пікантних вбраннях, незважаючи на відкритий майданчик і холодну погоду. Відповідна фотографія була опублікована на особистій сторінці журналістки у соцмережі Facebook.

«Здається, дівчатка забули спіднички надіти, так на сцену бігли. Або вони переплутали свій вихід із виступом у сауні. Ні, ви серйозно? На вулиці -10, біля вінницької ялинки зібралася майже тисяча осіб — молодь, сім’ї з дітьми… І тут виходить столичний дует «Селфі». Я просто залишу тут фото, і утримаюся від коментарів», — додала вона до свого посту.

«Вважаю — рівень культури у нас низький не тому, що народ вимагає «видовища», а тому що не намагаємося навіть прищеплювати смак до якісного продукту. Шкода, що мер Сергій Моргунов не бачив», — додала Mata Vizur.

Реклама

Під постом виникла активна дискусія, в обговоренняхA користувачі мережі коментують прецедент.

«Найцікавіше, що вони так виступають і виглядають завжди — тому у мене питання не до цього дуету, а до тих організаторів з міської влади, хто їх покликав у якості хедлайнерів закриття ялинки: чи є у них смак і мізки?», — написали в обговореннях.

Selfy — українська поп-група, заснована на початку 2014 року. Її продюсером став Олександр Яременко, який раніше продюсував колектив «SMS».

Також читають: Як нев’їздна в Україну Корольова прибула до Києва: з’явилися фото

Джерело.

Реклама

Реклама