Кримінал
Збрoйнa cутичкa спалахнула під Києвом: опубліковані фото

В неділю, 9 липня, в Оболонському районі Києва спалахнула сутичка між місцевими жителями та особами, які вирубували ліс поблизу житлових будинків. Трапилося це у селищі Дніпровська водна станція (Водогін).

Про це повідомляє «Громадське».

Як розповіли місцеві жителі, вирубку лісу розпочали представники організації «Відродження Водогону», які планують забудову ділянки. Один з її представників відкрив вогонь гумовими кулями по місцевих жителях.

Реклама

Читайте також: Масштабна бійка в Одесі: в хід пішли димові шашки

Також повідомляється, що один з місцевих сів за кермо вантажівки, намагаючись «завадити вирубці лісу» та збив кілька автомобілів. На цих автомобілях, за словами місцевих, приїхали люди, що вирубували ліс.

Поліцейські зупинили вантажівку, відкривши по ній вогонь. В автівці розбите лобове скло, сліди від куль на капоті.

Також читають: Cмртeльнo небезпечний засіб з’явився в аптеках України

Постраждалих внаслідок сутички немає. Правоохоронці затримали місцевого жителя, який керував вантажівкою та представника «Відродження Водогону». Люди, які вирубували ліс, втекли з місця події.

Ми прокинулися пів на 4 ранку, тут вже валили дерева – просто на будинок і дорогу. Під’їзди були заблоковані, щоб ми не могли вийти,
– розповів місцевий житель Сергій.

«Ця історія триває ще з 2013-го. Якщо це законно, то чому тоді в такий спосіб – на світанку, ось так повалити дерева. Забудовник створив громадську організацію і просуває ідею, що тут нібито треба побудувати якийсь парк, але ми проти – навіщо він нам, коли тут є ліс?», – розповіла місцева жителька Марина.

Джерело.

Реклама

Реклама