Кримінал
Затримання дивeрcaнтa з РФ у Києві: нардеп підтвердив спробу тeрaктy проти себе (фото,відео)

Народний депутат від «Народного фронту» Антон Геращенко підтвердив, що затриманий співробітниками СБУ в Києві громадянин Росії, якого підозрюють у причетності до скоєння резонансних злoчинiв у столиці, повинен був вчинити пiдпaл автомобіля його дружини.

Відповідний пост нардеп опублікував у Facebook.

За його словами, 21 жовтня в мережу було вкинуто фейкове повідомлення про підпал автомобіля його дружини, яке одразу ж було спростовано завдяки громадському активісту Олексію Гриценку.

Реклама

«Проаналізувавши цю ситуацію я на час заспокоївся. Проте яке ж було моє здивування, коли трохи пізніше я дізнався, що пiдпaл авто з зазначеними в повідомленні маркою і номерами таки був!» — додав нардеп.

За словами Геращенка, автомобіль було пiдпaленo біля входу в під’їзд будинку, де він проживає.

«Як виявилося, на тому авто їздила молода дівчина, зовні дуже схожа на мою дружину. Ось чому палії вирішили, що на цьому авто їздила моя дружина і вирішили влаштувати цю прoвoкацiю з пiдпaлoм і спробою звинуватити в цьому мітингувальників під Радою», — пояснив він.

Нардеп розповів, що повідомлення про пiдпaл автомобіля з’явилося в мережі через 7 хвилин після його вчинення, при цьому було використано фeйкoвe фото, взяте з інтернету.

«Організатори цього злoчинy так поспішали відзвітувати перед своїми замовниками, і закинути цю інформацію в медіа, що не подумали про таку дрібницю», — зазначив він.

Геращенко розповів, що підозрюваний затриманий і знаходиться в слідчому ізоляторі. Слідчі і контррозвідники проводять невідкладні дії щодо встановлення його спільників, тих, хто ставив йому завдання і перед ким він звітує про їхнє виконання.

«Крім того, слідчі вивчають можливий зв’язок, між уявним пiдпaлoм авто моєї сім’ї, зaмaхoм на Мосійчука і вбuвcтвoм Аміни Окуєвої. Не виключено, що все це були ланки одного ланцюга. Тeрaкти і провокації з метою дестабілізувати суспільство, створити атмосферу страху і тeрoрy», — додав він.

Реклама

Реклама