Політика
Затриманих у Британії українців незабаром депортують, вирішується питання про притягнення до відповідальності капітана судна, — МЗС
Щодо капітана яхти вирішується питання про притягнення його до відповідальності

Затриманих у Британії українців незабаром депортують, вирішується питання про притягнення до відповідальності капітана судна. Про це в ефірі «112 Україна» повідомила віце-консул України в Британії Юлія Помазан.

За її словами зараз особи всіх затриманих українців встановлені та підтверджені і після розмови в з поліцією, цих людей направлять в міграційні центри для оформлення документів на депортацію.

Як зазначила Юлія Помазан, щодо капітана яхти вирішується питання про притягнення його до відповідальності.

Реклама

Також віце-консул зазначила, що Великобританія є однією з найпривабливіших країн для нелегальних іммігрантів і процедура депортації тут — нормальне явище.

Також читають: Звідки до України везуть іномарки. Укравтопром склав рейтинг

Нагадаємо, раніше повідомлялося про затримання сімох, імовірно, українців, за підозрою в нелегальній імміграції. Люди були затримані після того, як їх яхта сіла на мілину на узбережжі в графстві Саффолк у неділю, 30 квітня. Яхта подала сигнал лиха, прибув буксир, рятувальники. Яхту доставили до берега. Сьогодні МЗС повідомив, що британські прикордонники підтвердили затримання українців і зараз консульські служби тримають ситуацію на контролі, приймаючи заходи для належного консульського супроводу цього інциденту з метою захисту прав громадян України.

Джерело.

Реклама

Реклама