Події
Заступник Кличка має фальшивий диплом про вищу освіту: вже оголошено підозру

Керівнику апарату Київської міської державної адміністрації оголосили підозру за фактом використання підробленого диплому про вищу освіту.

Про це інформує прес-служба прокуратури міста Києва. Чиновника звинувачують у використанні фальшивого диплому Львівського національного університету імені Івана Франка та сприянні у виготовленні підробленого документу.

Чиновнику вже вручили підозру та допитали у статусі підозрюваного. Однак, надавати свідчення він відмовився. Його відсторонили від виконання обов’язків. Стаття про «Підробку документів» передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком на два роки.

Реклама

Прокуратура не називає ім’я підозрюваного, проте раніше у розслідуванні журналістів програми «Схеми» повідомлялось, що керівник апарату КМДА Володимир Бондаренко має підроблений диплом бакалавра ЛНУ імені Івана Франка, на підставі якого він отримав ступінь спеціаліста в КНУ імені Тараса Шевченка.

Згідно з розслідуванням журналістів, в архіві Львівського національного університету імені Івана Франка повідомляли, що «на підставі архівних документів встановлено, що Бондаренко Володимир Володимирович (26.01.1985 р.н.) не завершував навчання та не отримував диплом у Львівському національному університеті імені Івана Франка».

Інформація про те, що Володимир Бондаренко навчався в Львівському національному університеті імені Івана Франка була зазначена на його сторінці у мережі Facebook на час призначення керівником апарату КМДА. На неї посилалися новинні ресурси. Потім ця інформація зникла зі сторінки чиновника.

У своїй офіційній автобіографії на сайті КМДА Бондаренко не уточнює, де здобув вищу юридичну освіту після школи. Відповідно до Закону України «Про державну службу» посада керівника апарату міської адміністрації вимагає наявність вищої освіти.

Також читають: Зaгинyв колишній охоронець Порошенка: ЗМІ повідомили подробиці нічної ДTП у Києві

Джерело.

Реклама

Реклама