Події
«Захід-2017»: на путінських навчаннях вертоліт oбcтрiляв глядачів, соцмережі киплять (відео)

На російсько-білоруських військових навчаннях «Захід-2017» сталася НС: на полігоні під Санкт-Петербургом бойовий вертоліт Ка-52 мимоволі випустив ракети класу «повітря-земля» в бік журналістів, у результаті пocтраждали дві людини.

Російське видання 66.ru із посиланням на обізнане джерело повідомило деталі НС.

«Вони летіли на цілі, залишалося метрів 500, за завданням на бойовому шляху включаються ланцюга озброєння, вони включили, але там щось коротнуло, і ракети зійшли самі. В уламків розліт великий, згоріли як мінімум два автомобілі, двоє людей отримали вaжкi трaвми, зараз вони перебувають у госпіталі. Це було тренування перед якоюсь показухою. Пocтраждали, швидше за все, журналісти», — повідомило джерело видання.

Реклама

Точна дата, коли сталася надзвичайна подія, невідома. За повідомленням прес-служби Західного військового округу, 17 вересня «у межах спільного стратегічного навчання «Захід-2017» на полігоні «Лужский» екіпажі ударних вертольотів Мі-28Н і Ка-52 армійської авіації Західного військового округу відпрацювали завдання повітряної розвідки, нанесення ракетного удару по наземних цілях і прикриття наземної угруповання військ з повітря».

Також читають: Кіберполіція підтвердила загрозу від оновлень CCleaner

Також з’явилося відео наслідків потрапляння ракет.

У мережі звістка про надзвичайну подію на навчаннях викликало великий резонанс.

«Навчання «Захід-2017» проходять у нормальному режимі. Мінімум двоє журналістів у важкому стані в лікарні. Машини згоріли. Пара штурмових вертольотів Ка-52 виконала навчальний вправу по нанесенню удару по наземних цілях ракетами класу «повітря-земля», — пише волонтер ЗСУ Роман Синіцин.

«Бойові вертольоти армійської авіації Вейшнорії завдали потужного ракетного удару по військовій базі агресора…» — пише блогер Мурлокотан Паштетофф-сосіскін.

Реклама

Реклама