Кримінал
Загадкове отруєння у Києві: чоловік загиблої жінки розповів подробиці трагедії

Остаточно причини смерті мешканки Вінниці Ольги Подкопаєвої, яка померла після вечері з ресторану в Києві, поки невідомі, а експертиза може тривати до двох тижнів.

Про це заявив чоловік загиблої Павло Подкопаєв. В інтерв’ю «КП в Україні» він розповів подробиці останніх годин життя своєї дружини.

Нагадаємо, Подкопаєва разом зі своєю подругою отруїлися в орендованій квартирі в Шевченківському районі Києва після того, як вони поїли суші, замовлені в ресторані «Мафія».

Реклама

На ранок Ольга Подкопаєва померла, а її подруга Юлія Поліщук (на фото нижче) потрапила в реанімацію.

«У четвер, 20 квітня дружина поїхала у Київ до сина на спектакль. Переночувати збиралася у подруги Юлі. На квартиру прийшла десь о 22:30. Повечеряли, як сказала мені Юля, тільки суші, які замовили в «Мафії». Випивки не було, як каже Юля. А дружина точно з дому спиртне не везла. О другій годині ночі Ольга пішла спати, а Юля душ приймала. Коли вийшла з ванни, як вона каже, їй стало погано, втратила свідомість. До тями прийшла о дев’ятій ранку, тоді і викликала швидку», — розповів Подкопаєв.

Про смерть дружини Павлу повідомили поліцейські у п’ятницю близько 11 ранку. З подругою дружини йому вдалося поговорити в лікарні. Зараз вона на зв’язок виходити відмовляється.

«Дзвонив Юлі, але трубку підняв чоловік, який назвався її адвокатом. Він сказав, що Юля, поки не отримає результати експертизи, розмовляти ні з ким не буде. Зараз телефон у неї відключений. Всі хочуть розібратися, що сталося, а одна людина відмовляється», — говорить чоловік загиблої.

Також читають: А ставку Бог встановив? Платні хрестини в соборі Рівного обурили українців

Водночас, за його словами, зі слідчим він поки не спілкувався.

«Вчора нам пообіцяли результати експертизи. Сьогодні повідомили, що будуть тільки через два тижні. Я не знаю, що думати про смерть дружини. Причина криється у тій квартирі», — каже чоловік.

За словами Павла, його дружина дружила з Юлією Поліщук близько 10 років. Познайомилися вони під час роботи в одній компанії. Ольгу поховали у Вінниці 23 квітня.

Джерело.

Реклама

Реклама