Кримінал
Загадкова cмeрть 19-річної українки в Італії: з’явилися дивні нестиковки

Молодий чоловік 19-літньої українки Марії Іскри, яку кілька днів назад виявили повішаною в Італії, не вірить у версію про caмoгубcтвo.

Об этом пише італійське видання Сentropagina.

На думку Франческа Гуерри, є безліч факторів, які викликають сумніви. Це, зокрема, темна, прихована від чужих очей місцевість, де було виявлено тіло дівчини, якась «психологічна напруга, про яку ніхто нічого не знає», а також запис із камер відеоспостереження, на яких видно перелякане обличчя українки, що біжить.

Реклама

Крім того, в ефірі програми «La vita in diretta» він визнав, що його насторожило дивне знайомство Марії з якимось хлопцем напередодні.

Франческо також показав останні SMS-повідомлення, якими він обмінявся із зaгuблoю: «Зроби так, щоб твій сміх звучав гучніше, ніж той шум, який твориться у тебе всередині».

Також читають: Народила у 12 років: у скандалі з львівською школяркою намітився новий поворот

Він додав, що Марія була не з тих дівчат, які могли піти на дурість. «Тому я ще думаю, що це рішення прийняла не вона. Вона дуже хотіла побачити свого племінника, який мав через місяць народитися в Україні», — підкреслив Франческо.

«Шарф був таким коротким, що не міг би утримати її. Крім того, вона була щасливою і усміхалася до неділі (день зникнення. — Ред.). Коли вона подзвонила мені, то жартувала про те, що «дідусь» (у якого працювала Марія. — Ред.) дуркував із покоївкою. Хтось замучив її. Ми всі хочемо правди», — підкреслив молодий чоловік.

19-річну уродженку Львова Марію Іскру знайшли пoвiшенoю 13 жовтня в італійській комуні Купрамонтана. Під час рoзтинy тiлa медики не виявили ознак насильства, крім пeрeлoму шийниx хрeбцiв.

Реклама

Реклама