Події
З’явилось відео, як російський літак пролетів над Пентагоном і Білим домом

Напередодні у США над Пентагоном, Білим домом, Капітолієм і низкою інших урядових установ, включно з бункером під Вашингтоном, здійснив політ російський військовий літак Ту-154.

Джерела ресурсу зазначили, що авіасудно пролетіло на висоті трохи більше за 1,1 тисячу метрів, побувавши також над штаб-квартирою ЦРУ і авіабазою Ендрюс, де базується літак американського президента.

Співрозмовники зауважили, що маршрут було узгоджено з американською владою, а на борту перебували представники ВПС США.

Реклама

Крім того, наголошуються, що літак не було оснащено зброєю.

«Політ літака був частиною угоди «Вікдрите небо», яка дозволяє військовим літакам з США, Росії та інших країн здійснювати повітряні спостереження військових об’єктів 34 країн», – підкреслюють журналісти CNN.

За словами представника міністерства оборони США у коментарі Politico, спостерігачі в рамках Договору з відкритого неба можуть попросити права на політ в будь-якому місці і майже завжди отримують дозвіл. Також іноземні військові спостерігачі можуть літати «практично на всій території».

До слова, Росія та Білорусь в 2017 році мають право провести 42 наглядові польоти над державами-учасницями вищезазначеної угоди, пише ТАСС.

Договір передбачає і 34 спостережних місій над російською територією.

Також читають: Попрощатися з Бережною прийшли Лобода та Фреймут: фото

Джерело.

Реклама

Реклама