Світ
З’явилися перші результати розшифрування «чорних ящиків» російського Ту-154, – ЗМІ

Спеціалісти російського Міноборони провели попередній аналіз записів одного з бортових самописців військового Ту-154, який прямував до Сирії та впав у Чорне море.

Як повідомляє російський «Інтерфакс» з посиланням на власні джерела, перші результати розшифрування підтверджують версію про помилку пілотування.

«Завершено попередній аналіз показів самописця. Він дозволяє зробити висновок про те, що версія катастрофи, пов’язана з помилкою пілотування повітряного судна, є пріоритетною», – підкреслив співрозмовник ресурсу, щоправда не оприлюднив жодних подробиць.

Реклама

Зазначається, що поки офіційні відомства не надали жодних коментарів щодо цієї інформації.

Також читають: Помічник нардепа Лещенка виявився членом проросійської партії

Крім того, інше джерело агентства розповіло, що літак, за попередніми даними, зазнав аварії через «звалювання» за недостатньої для зльоту підйомної сили крила.

Він додав, що закрилки Ту-154 спрацювали неузгоджено, в результаті їх невиходу підйомну силу було втрачено, і швидкість не була достатньою, щоб набрати висоту. Чому закрилки могли спрацювати нештатно, поки не встановлено.

Також «Інтерфакс» інформує, що рятувальники витягли з-під води інших два бортових самописці. Іхній стан є задовільним, і вони підлягають розшифровці.

Джерело.

Реклама

Реклама