Події
З’явились подробиці самогубства дівчинки в Маріуполі

Завдяки повідомленням поліції стали відомі деякі подробиці про юну жительку Маріуполя, яка у свої 15 років наклала на себе руки.

Стало відоме ім’я загиблої – її звали Мілена. У поліції Маріуполя розповіли, що Мілена росла в благополучній сім’ї, жила з батьками та молодшим братом. Її батьки раніше ніколи в поле зору поліції не потрапляли, пише from-ua. З найкращого боку охарактеризували Мілену і в школі – вона була відмінницею, закінчила 9 клас та збиралась перейти в індустріальний технікум.

Також читають: Водій, який збив двох дітей в Василькові, отримав 10 років в’язниці

Реклама

Незадовго до самогубства дівчинка була членом однієї з «груп смерті», що набули широкого поширення в соціальних мережах. Модератори таких груп висилають підліткам різні завдання, останнім з яких є акт суїциду, а для нагнітання атмосфери депресії і безвиході у підлітків вони використовують цілий маніпуляційний набір: використовують потужні образи спокою ( «море китів», «тихий будинок», «150 зірок») , зокрема, постять гіпнотичні вірші, бляклі зображення, проводять нумерацію членів своїх груп і професійно нагнітають містицизм.

Джерело.

Реклама

Реклама