Політика
Їздиш до Москви -позбавимо звань

Днями на сайті Президента з’явилася петиція з вимогою позбавити Світлану Лободу звання заслуженої артистки. Її ініціатори — інваліди АТО.

Мовляв, співачка часто виступає у країні агресора. Лише впродовж зимових свят екс-учасниця «Віа Гра» щонайменше сім разів їздила до Росії, а ще розважала російських олігархів в Маямі (США). Газета Експрес запитала відомих українців, що вони думають з цього приводу.

Степан Хмара, Герой України:  — Поведінка артистки — аморальна. У голові не вкладається, як можна виступати для країни агресора у такий час. Як можна таке робити? Вона ж діяч культури! Засуджую її дії. Жаль, що наші артисти їздять до Росії заради грошей, нехтуючи всі моральні принципи. Геть забули про совість. Вважаю, що таки варто позбавити співачку звання заслуженої артистки України.

Реклама

Світлана Білоножко, народна артистка України: — Звичайно, виступати у країні агресора не слід. Та я проти того, щоб її позбаляли звання. Вона його заслужила. Ми ж не знаємо, чому вона поїхала до Росії. Та й не всі там «агресори»… До речі, у нас також були пропозиції поїхати в Росію. Попри те що концертів нема, грошей нема, ми з Віталиком відмовилися. Та кожен вирішує сам, як правильно вчинити.

Олексій Богданович, лауреат Національної премії України імені Шевченка:— Кожен міряє по собі. Я, наприклад, такого б не зробив. Живучи в Україні, у такий страшний час і їздити в Росію — ні! Мої моральні принципи цього б не дозволили. Та, вочевидь, виконавиця керувалася іншими принципами… Ніколи нікого не засуджую, бо для цього треба бути Господом. Однак, якщо бійці, які готові були віддати своє життя за Україну, вимагають позбавити її звання, напевне вони мають рацію.

Також читають: Співаючий священик довів до сліз Тіну Кароль на «Голосі країни»

Інеса Братущик, співачка: — Заслужений артист України не має права виступати на теренах Росії. Кажуть, що наші артистки «поза політикою», тому й їздять. Та, перепрошую, а вони українці чи хто? Сором! Ганьба! Коли хлопці гинуть, наші таланти їздять розважати росіян. Хай би Лобода поїхала в зону АТО і подивилася на наших солдатів, а не в Маямі чи в Росії виступала!

Або хай уже там і залишається — сидіти на двох стільцях одразу не вдасться. Тож компетентні люди мають зреагувати на її вчинок і позбавити її звання. Прикро, що в нас є такі «заробітчани», як вона.

Сергій Фоменко, фронтмен гурту «Мандри»: — І говорити нема про що! Сором. З погляду закону, вона нічого не порушила, бо закон в Україні не забороняє нашим артистам їздити до Росії. А якщо говорити про мораль, то в тих, хто сьогодні гастролює в Росії, її ніколи й не було. У них — ні серця, ні розуму. Їдуть у Росію лише заробляти гроші. А хочете їхати до Москви? Їдьте туди назавжди! Єдине, прикро, що такі «ляльки» мають державні відзнаки та нагороди.

Джерело.

Реклама

Реклама