Шоу-бізнес
«Їй плювaти на Україну!» Влада оцінила можливість скасування концерту Лободи в Одесі

Юридичних підстав для заборони концерту в Одесі одіозної співачки Світлани Лободи немає, але в цьому випадку слід розглядати моральний аспект питання.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

«А чи може заглушити безмірну печаль понівеченої війною України музика тих, хто догоджає нею тим, які посилають в нашу країну вбивць? А, може, музика цих вихваляючих теж стає вбивцею?» — наголосив він.

Реклама

Глава регіону зазначив, що деякі артисти люблять повторювати, що вони поза політикою і просто заробляють гроші.

«Так, вони можуть бути поза політикою і можуть заробляти гроші. Вони можуть продавати свій талант, але вони не повинні продавати ні свою честь, ні свою Батьківщину. Це ж дуже просто усвідомити, якщо твоя Батьківщина у вогні, ти не можеш кокетувати і створювати гарний настрій тим, хто цей вогонь запалив і підтримує, мріючи випалити твою країну дотла. Це не вимірюється грошима. Це рівно те, наскільки ти людина», — пише Степанов.

«Анастасія Приходько й Ані Лорак, Лобода й Андрій Макаревич. Начебто всі артисти, а спільного нічого. Різниця в наявності честі і почуття власної гідності. Анастасія Приходько в 2009-му, виступаючи на Євробаченні за Росію, отримує нагороди. Слава, популярність і гастролі в Росії. Але після початку російської агресії вона відмовляється від усього, що пов’язувало її з цією країною. Вона навіть не намагалася допустити для себе можливість зробити вибір між грошима й Україною», — додав глава Одеської ОДА.

Він порівняв ситуацію Приходько з Ані Лорак.

«Ані Лорак теж українка, весь творчий шлях якої був пов’язаний з Україною. Однак це не завадило їй безсоромно вітати російських солдатів 23 лютого. Солдатів, які приїжджають нас вбивати! Вона вибрала гроші й безчестя без найменшої тіні сумніву», — констатував Степанов.

Також читають: «У мене був вибір»: українець вразив останнім словом у кримському «суді»

Голова облдержадміністарції нагадав, що Лобода не один раз виступала в Кремлі, давала концерти на Першому каналі Росії, відвідувала премії «Рутвен», співала на весіллях і вечірках російських олігархів.

«Гроші виявилися понад Україною. І всі виправдання про те, що я просто так заробляю, а Україну я люблю — абсолютно безглузді. Саме тому я думаю, що Україну Лобода не те, щоб не любить, їй на Україну абсолютно наплювати. Я завжди виступав і виступаю за диктатуру Закону та верховенство права. Немає жодного юридичного приводу забороняти концерт Лободи в Одесі. Є тільки моральна позиція. Позиція по відношенню до України, тих, хто на війні і тих, хто в полоні, хто вже не живе з нами, до їхніх дітей, дружин, чоловіків і батьків», — наголосив він.

«І я знаю точно, що в Україні є гідні артисти. Їх багато. Виступи яких прикрасили б свято до Дня нашого міста. Нехай наше місто буде символом національного згуртування. Одеса — перлина! Звертаюся до організаторів концерту — давайте підтримаємо прекрасний статус нашого міста!» — підсумував Степанов.

Джерело.

Реклама

Реклама