Цікаво
Європейський перевізник FlixBus з’явився в Україні: названі ціни і напрямки
Відомий німецький перевізник FlixBus запустив прямі маршрути з України в країни Європи, мінімальна ціна квитка становить 5 євро.

Про це повідомляється на сайті компанії.

«Наші автобуси курсують у Франції, Нідерландах, Швейцарії, Німеччини, Італії, Чехії, Угорщині та Хорватії! А ще FlixBus здійснює рейси до Швеції, Данії, Люксембургу, Словенії та Австрії», — йдеться в повідомленні.

Крім того, з 27 липня 2017 року компанія відкриває нічні маршрути з Києва, Львова, Рівного та Житомира до Польщі (Краків, Катовіце) і Чехію (Острава, Прага, Брно).

Реклама

Зазначимо, денні маршрути обіцяють запустити з 10 серпня. Мінімальна ціна квитка складе 5 євро.

Пасажири зможуть безкоштовно бронювати і міняти квитки. До послуг надаються безкоштовний Wi-Fi, гарантоване сидяче місце в автобусі, можливість перевозити три одиниці багажу без доплати.

Транспорт обладнаний розетками, а також є закуски і напої.

FlixBus була заснована в Мюнхені (Німеччина) в 2013 році. З 2015 року компанія працює на міжнародному ринку, мережа її міжміських автобусних повідомлень в Європі складається з понад 200 тис. маршрутів у 1200 містах у більш ніж 22 країнах Європи.

Нагадаємо, з 2016 року FlixBus продавав квитки зі Львова та Ужгорода в Амстердам, Берлін, Відень, Франкфурт і низку інших міст, але перевезення здійснював партнер компанії — Leo Express.

Також читають: Кабмін пропонує обмежити швидкість у населених пунктах

Джерело.

Реклама

Реклама