Політика
Євроколію Київ – Одеса та автобан Львів – Чоп можуть невдовзі збудувати в Україні, – заява міністра

Приватні інвестори зацікавлені у концесійних проектах в Україні. Серед них будівництво доріг та створення необхідної інфраструктури для перевезень, які з’єднають великі українські міста.

За словами міністра інфраструктури Володимира Омеляна, американські інвестори розглядають можливість будівництва автобану з Чопу до Львова. Про це він заявив під час круглого столу «Поточні концесійні проекти у секторі морських портів України», який відбувся в Американській торговій палаті (АСС), йдеться на сайті міністерства.

Окрім того, розглядається й інші проекти, які мають покращити вантажно-транспортне перевезення в Україні.

Реклама

Також читають: Субсидії в Україні надаватимуть «живими» грошима: рішення уряду

«Ми хочемо дати системне рішення, щоб всі працювали з чіткім розумінням умов, які не залежать від бажання чи небажання окремої людини, мали можливість планувати бізнес на довгу перспективу. Для України це новий продукт, який ми хочемо почати з конкретних проектів: стивідорна компанія «Ольвія», Херсонський торговельний порт, порт Чорноморськ. Хочемо також включити в цей перелік першу концесійну залізницю, євроколію, яка поєднає Київ та Одесу. Інтерес з боку іноземних інвесторів до цього вже є. Думаю, що після входження Hutchison Ports та DP World на український ринок вантажопотік буде достатній», – переконаний Володимир Омелян.

Реклама

Реклама