Події
Євробачення-2017: вперше в Україні для охорони порядку буде задіяно унікальний гелікоптер (відео)
Поліція також використовуватиме для фіксації та передачі інформації у режимі онлайн два укомплектовані спецтехнікою автомобілі

Уперше в Україні правоохоронці для охорони громадського порядку використовуватимуть три спеціально укомплектовані найсучаснішим обладнанням автомобілі та гелікоптер. Про це сьогодні, 7 травня, повідомляє прес-служба Нацполіції.

Поліція для фіксації та передачі інформації у режимі онлайн до Ситуаційних центрів Нацполіції використовуватиме два автомобілі, третій використовуватимуть нацгвардійці. На час проведення масових заходів автомобілі будуть розміщуватися неподалік масового скупчення людей.

Заступник Голови Національної поліції України Костянтин Бушуєв роз’яснив: «Це дає можливість нам оперативно отримувати відео з тої чи іншої точки та аналізувати стан справ, а відповідно – приймати управлінські рішення щодо застосування сил та засобів, спеціальної техніки, та всього наявного ресурсу, який залучається до охорони громадського порядку».

Реклама

Він зауважив, що автомобілі також оснащені технікою, яка має доступ до всіх інформаційних відомчих ресурсів. Крім того, поліцейські на час проведення масових заходів, в тому числі під час проведення міжнародного пісенного конкурсу Євробачення-2017, використовуватимуть сучасний гелікоптер, який обладнаний спеціальною відеоапаратурою, яка дає змогу фіксувати правопорушення та оперативно передавати інформацію до Ситуаційних центрів Нацполіції.

Бушуєв також розповів, що сучасні технології, які запроваджуються в поліції, дають змогу ідентифікувати осіб та підозрілі речі: «Така практика у нас використовується вперше. Позитивний досвід, який здобудемо, буде і надалі використовуватись, тому що в цих новітніх технічних рішеннях є дуже великий потенціал».

Також читають: Прогноз погоди на 8 травня: всю Україну накриють весняні дощі з грозами, місцями – град

Джерело.

Реклама

Реклама