Світ
Як живе володар найкращої роботи в світі: вражаючі фото

Британець Бен Саутхолл, який прославився в 2009 році тим, що отримав на «найкращу роботу в світі», після її закінчення знайшов собі ще краще заняття. Звучить неймовірно, але це так – тепер йому платять за те, що він подорожує по світу з коханою людиною, пише Pixanews.

У 2009 році Бен потрапив в заголовки газет після того, як його обрали з-посеред 34 000 претендентів на посаду доглядача острова Гамільтон на Великому бар’єрному рифі. Але після того, як його шестимісячний контракт закінчився, Бен вирішив не повертатися до своїх колишніх занять.

Замість цього він продовжив подорожувати, завів блог і зустрів дівчину на ім’я Софі, яка цілком поділяє його погляди на те, як треба проводити життя.

Реклама

Вони «намотали» 87 000 км по всьому світу – від Сінгапуру до Лондона – на старенькому «Лендровері» пісочного кольору. Пара вирішила побувати в усіх найкрасивіших місцях Землі. Їхній блог так і називається – The Best Life in the World.

«Я не розумію, як люди проводять все своє життя в офісі», – дивується Бен.

Також читають: «Не хочеться нариватися»: російський чемпіон світу зробив дивну заяву про Україну

І все ж він зізнається, що робота тревел-блогера, який повинен постійно робити найкращі фотографії найкращих місць на Землі і намагатися не розчаровувати своїх спонсорів, – теж нелегка.

«Я впевнений, що в один прекрасний день я повернуся до своїх близьких до Великобританії. Я, чесно, сумую за ними. Але не за зимою і поганою погодою», – додає Бен.

«Життя прекрасне, якщо ти живеш, працюєш і подорожуєш з коханою людиною – навіть коли доводиться долати якісь перешкоди. Сидіти в офісі цілий день жахливо нудно, не уявляю, як люди витримують на такій роботі десятки років», – пояснює Бен.

Джерело.

Реклама

Реклама