Цікаво
Як виглядає новий спеццентр підготовки прикордонників: фото та відео

У Навчальному центрі підготовки молодших спеціалістів Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота встановили новий навчально-тренувальний комплекс та смуги перешкод.

Новий навчально-тренувальний комплекс, що в Оршанці під Черкасами, призначений для підготовки фахівців із спецпідрозділів Міністерства внутрішніх справ – від прикордонних до поліцейських, повідомляє «Прочерк».

Кошти на виготовлення, поставка і монтаж навчально-тренувального комплексу відбулося в рамках реалізації проекту міжнародно-технічної допомоги «Стале реформування Державної прикордонної служби України», що фінансується Державним департаментом США. Обійшлося це в близько 7 мільйонів гривень.

Реклама

Комплекс, який має умовну назву «Killer House», імітує одно- та двоповерхові будинки. Його мета – відпрацювання затримання злочинців у приміщеннях.

Учасникам презентації було презентовано роботу спецпідрозділу Держприкордонслужби «Дозор» із затримання умовних злочинців, які «замкнулися в будинку».

Також представниками Посольства США було передано спеціалізований автомобіль Range Rover, який спеціально обладнаний для перевезення джерел іонізуючого випромінювання.

Цього ж дня в Оршанці відбулося офіційне відкриття нової смуги перешкод, облаштованої за сприяння ветеранів прикордонної служби та війни в Афганістані.

Також читають: Зарплата голови «Нафтогазу» Коболєва збільшилася в 17,5 раза до 20 млн грн

Джерело.

Реклама

Реклама