Політика
«Ядерна війна може розпочатися в будь-який момент», — постпред КНДР при ООН
Постпред КНДР при ООН Кім Ін Рен заявив, що США створили в регіоні небезпечну ситуацію, «за якої ядерна війна може розпочатися в будь-який момент».

Як повідомляє ТСН, також КНДР продовжить випробування ракет, незважаючи на посилення напруженості у світі.

Про це сказав заступник міністра закордонних справ КНДР Хан Сонг Рьоль.

«Ми будемо проводити ракетні випробування на щотижневій, щомісячній та щорічній основі», — додав північнокорейський чиновник. Він наголосив на можливості початку повномасштабної війни, якщо США будуть настільки «нерозумні, щоб використовувати військові засоби» проти КНДР.

Реклама

Як повідомляв, 17 квітня віце-президент США Майк Пенс заявив, що «ера стратегічного терпіння» США «завершилася» щодо КНДР через її небажання відмовитися від ядерної зброї і балістичних ракет.

Також читають: Ситуація на Донбасі: Кремль повідомив про телефонну розмову Путіна, Меркель, Олланда і Порошенка

Раніше президент США Дональд Трамп як верховний головнокомандувач Збройними силами США відправив на Корейський півострів авіаноснукорабельну групу на чолі з авіаносцем ВМС США «Карл Вінсон» — як вважають, у спробі дати сигнал Північній Кореї про її амбіції розвивати ядерну зброю і балістичні ракети всупереч резолюціям Ради безпеки ООН.

Як наслідок, Пхеньян вже погрожував ядерною атакою у відповідь на можливу агресію з боку США. У березні Північна Корея запустила в сторону Японського моря чотири балістичні ракети. Ще один пуск відбувся 5 квітня, напередодні візиту в США лідера Китаю Сі Цзіньпіна. Пхеньян і раніше неодноразово порушував шість резолюцій Ради безпеки ООН, які вимагають покласти край діяльності КНДР у ракетній і ядерній сферах. В останні місяці Пхеньян знову активізував ракетні випробування.

Джерело.

Реклама

Реклама