Події
«Я тебе на війну не посилала»: у Києві в метро стався скандал з учасником АТО

На станції метро «Житомирська» у Києві контролер відмовилася пропустити бійця, якому не вистачало 1 грн на квиток, заявивши, що на війну вона його не посилала.

Про це на своїй сторінці в Facebook написала очевидець Тетяна Примак.

«Сьогодні стала свідком неприємної ситуації. Зайшовши в метро «Житомирська», застала таку картину: молодий хлопець з військовою сумкою намагається щось пояснити черговій через турнікет. Звичайно, не можу пройти повз… З’ясовується, що солдатик їде з госпіталю додому за речами, тому що до 17:00 повинен бути в Житомирі в частині «, — зазначила Примак.

Реклама

За словами військовослужбовця, посвідчення УБС (учасника бойових дій) він передав мамі для збору довідок за місцем проживання.

«Показує чергову виписку, де вказано прізвище, номер і серія УБС, і пояснює, що не вистачає 1 грн на квиток, дозвольте пройти… І що ви думаєте, ця с*чка, кукарела, не знаю, що ще за слово підібрати, починає розповідати: «Я тебе туди не посилала, ну, і що, що ти воював, воюй далі, маєш проблеми зі здоров’ям, ну і що? Це твої турботи», — додала очевидець.

Вона уточнила, що дала молодому чоловіку кошти на проїзд. Боєць служить в 13 батальйоні 95-ї бригади.

«Коли показував документи, випав продатестат, дівчинка підняла і віддала в руки цьому чудовиську (контролеру. — Ред.), малий пішов брати жетон, а воно каже: «На, це цього хворого на голову листочок», — резюмувала свідок інциденту.

Вона також показала посвідчення контролера.

Також читають: Народ мій завжди буде: кримчани до сліз зворушили привітанням з Днем Незалежності (відео)

Джерело.

Реклама

Реклама