Події
«Я свою думку сказав — керівництво НАЗК не в адекваті», — Гройсман — Авакову
Прем’єр-міністр України вислухав доповідь Авакова про «розборки» в НАЗК.

Сьогодні на засіданні Кабміну, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив про те, як відбуваються внутрішні «розборки» в НАЗК.

— До мене надійшов лист від пані Корчак з проханням розслідувати діяльність пана Радецького та пана Рябошапки (члени НАЗК — ред.) і мало не усунути їх від роботи. Також до мене прийшов лист від одного з членів НАЗК, керівника департаменту, щодо запобігання порушень, пов’язаних із корупцією … у Національному агентстві із запобіганню корупції! — посміхаючись продовжив Аваков. — І цей керівник департаменту передав мені 311 сторінок додатку, щоб ми склали адмінпротокол про корупцію щодо Радецького. Йдеться про те, що Радецький віддав перевагу одному з суддів, який виніс щодо нього виправдувальне рішення. Документ, на жаль, існує.

Також читають: Посли ЄС схвалили безвізовий режим для України

Реклама

Ще один лист Авакову прийшов від депутата Лещенка про невиправдане нарахування зарплат і премій.

— Я назву кілька цифр. Зарплата глави НАЗК за жовтень становила 121 тис.грн, оклад становив 29 тисяч. При цьому надбавка за вислугу — 50%, надбавка за інтенсивність роботи — 100%. Премія — 60%. Плюс на відрядження — 30 тис. грн. Це нонсенс! Що мені з цим робити? Я не візьму на себе відповідальність щодо прийняття рішення з цих питань. Ми до них прийдемо — вони скажуть «самі дурні», — сказав Аваков.

У свою чергу Гройсман відповів коротко:

— Я давно сказав свою думку, — відповів прем’єр, — керівництво НАЗК не в адекваті.

Пізніше він уточнив, що мав на увазі неявку Корчак для звіту на засідання Кабміну.

Джерело.

Реклама

Реклама