Події
«Я підставив йому свої рученьки»: Гаврилюк прокоментував напад на журналіста в Раді (відео)

Народний депутат України Михайло Гаврилюк («Народний фронт») заявив, що не нападав на журналіста Василя Крутчака в стінах Парламенту, а, навпаки, спробував його втримати, коли той падав. Про це він повідомив у коментарі «112 Україна».

Депутат Ради розповів, чому не хотів давати відповідати журналістові.

«Вася, який ішов поряд зі мною, він мені задавав питання, і він за мною йшов. Я від нього відмовлявся, говорив: «Вася, я тебе прошу, відчепися від мене. Я тобі не даю інтерв’ю. Чому я тобі не даю інтерв’ю? Бо я тобі один раз сказав, що не даю інтерв’ю, а ти мене обізвав і клоуном, і нехорошими словами, в Facebook почав щось писати». Я маю право відмовлятися від інтерв’ю – ред.)… Якщо я маю здоров’я і натхнення, я можу дати інтерв’ю. Але якщо у мене немає натхнення, здоров’я, якщо я взагалі не хочу розмовляти, і коли до мене підходить журналіст – я йому кажу: «Вибач, я тобі не хочу давати інтерв’ю». Людина, не розуміючи цього, починає щось писати, якісь дурні кляузи. Я на це не став звертати уваги: хай собі людина займається своєю справою, а я своїм», — заявив нардеп.

Реклама

Також читають: Нардеп Гаврилюк у кулуарах Ради вдарив блогера: відео

Гаврилюк повідомив, що спускався в буфет Ради попити кави, а Василь Крутчак пішов за ним.

«Я туди спускаюся, і він за мною позаду. І я йому якраз хотів сказати точно і ясно, що я не дам інтерв’ю. Я різко розвернувся до нього і сказав йому: «Я тобі не дам інтерв’ю». При цьому він почав падати… Якщо б я знав, що він на мене таку кляузу напише, я б його не підтримав. Я підставив йому свої рученьки, розумієте, я підставив свої рученьки, щоб його утримати. При цьому він, коли падав, у нього впав телефон. Я його (журналіста – ред.) звичайно втримав… Я його змушений був зверху трохи підтримати, сорочка виявилася слабенька, порвалася, особа розбилося, телефон розбився. Я в чому винен? Що я його хотів врятувати?» – зазначив Гаврилюк.

Він також запевнив, що не вихоплював телефон у журналіста. «Я йому хотів як раз сказати, що я не даю інтерв’ю, розумієте?.. Він впав, порвав на собі сорочку, розбив обличчя», – повідомив Гаврилюк.

На питання, чому він не намагався надати допомогу потерпілому журналісту, Гаврилюк відповів: «Я подивився, що він піднявся і чомусь почав бігти вгору по сходинках. Я не зрозумів, чому він почав туди бігти. Може, він сам побіг до лікарів. Ну, шок у нього якийсь був».

«Подивіться в мої чесні очі: що я можу обманювати?» – додав Гаврилюк.

Також читають: Зрада серед своїх: у дружини українського генерала знайшли російський паспорт і чималий бізнес (фото)

Джерело.

Реклама

Реклама