Шоу-бізнес
Я макогона всім даю: в мережі з’явилася україномовна версія хіта «Тает лёд» (відео)

Пісня українського гурту «Грибы» – «Тает Лёд» стала найвідомішим хітом цієї весни. Лише за місяць на YouTube кліп переглянуло більше 46 мільйонів користувачів.

Мало не щодня користувачі інтернету записують на пісню веселі кавери. Для прикладу, ця пісня вже зазвучала голосами відомих українських політиків та голосами московських таджиків.

В мережі з’явилась українська версія з назвою «Тане лід». У коментарях користувачі стверджують, що така версія навіть краща за оригінал.

Реклама

Також читають: В Росії сталася страшна ДТП: серед постраждалих є українці

Довідка: «Грибы» – український гурт, заснований в Києві в 2016 році. У його склад входять засновник лейблу Kruzheva Юрій Бардаш, репери Ілля Капустін (4atty aka Tilla) і Симптом НЖН. 28 квітня 2016 року «Грибы» опублікували на YouTube свій перший кліп «Інтро», який менше, ніж за місяць набрав мільйон переглядів. 10 березня 2017 року вийшов черговий, вже четвертий, кліп «Тает лед», який відразу ж вийшов на перше місце в розділі «набирають популярність» на YouTube, і за тиждень набрав більше десяти мільйонів переглядів. «Грибы» не дають інтерв’ю і не беруть участі у фотосесіях.

Джерело.

Реклама

Реклама