Політика
Я буду президентом всіх американців: що сказав Трамп у переможній промові (відео)

Кандидат від Республіканської партії Дональд Трамп обраний 45-м президентом США.

Після того, як стали відомі результати у більшості штатів і Трамп набрав 270 голосів виборників, він виголосив промову у своєму штабі.

Перше, що він сказав, це те, що його опонентка Гілларі Клінтон вже встигла привітати його з перемогою. Клінтон зателефонувала йому і визнала поразку.

Реклама

«Ми повинні подякувати Клінтон за її службу країні. Я отримав дзвінок від Клінтон. Вона привітала нас, а я привітав її і її родину за цю складну кампанію. Вона билася дуже достойно».

Також читають: Дональд Трамп про Україну: ключові цитати

Президент всіх американців

Трамп пообіцяв служити всьому американському народові.

«Настав час для нас об’єднатися як єдиний народ. Я обіцяю кожному громадянину нашої країни, що я буду президентом усіх американців, і це для мене дуже важливо»,
– наголосив республіканець під час виступу у штабі в Нью-Йорку.

Економічне лідерство США

Трамп пообіцяв відродити «американську мрію».

«У нас прекрасний план в галузі економіки, ми вдвічі збільшимо зростання і зробимо нашу економіку такою, що рівних їй в світі не буде. Ми відновимо нашу інфраструктуру і створимо мільйони робочих місць. Щоб те, що трапилося сьогодні стало дійсно історичною подією, нам потрібно відмінно попрацювати. Я вам обіцяю, що не підведу вас. Я люблю цю країну», – сказав він.

Пропонуємо повну версію промови Дональда Трампа після оголошення результатів про його перемогу на президентських виборах у США.

Також читають: Результат був очікуваний: Мирослава Гонгадзе пояснила, що забезпечує перемогу Трампа

Джерело.

Реклама

Реклама

Tag