Події
ВР підтримала єдиний е-квиток для громадського транспорту

У ВР запровадили механізм для роботи єдиного електронного квитка на всі види громадського транспорту. За нього проголосували 256 народних депутатів. За словами авторів законопроекту, рішення щодо виду і формату такого проїзного ухвалюватимуть місцеві органи влади.

Очікують, що законопроект зробить планування маршрутів і графіків перевезень ефективнішим, а також сприятиме зростанню економічних показників транспортних підприємств.

Система е-квитка має забезпечити зручну оплату проїзду, а також скоротить час затримки громадського транспорту на зупинках, зазначають автори.

Реклама

Автори також наголошують на прозорості розрахунків перевізників, підвищення прибутковості підприємств, оновлення транспортного парку, а також підвищенню безпеки дорожнього руху.

Також читають: У Києві з’явиться нова станція метро

Міністр інфраструктури Володимир Омелян зазначив, що запровадження єдиного електронного проїзного документа може обійтися українським містам в суму близько €10-15 млн.

Раніше він заявив, що впровадження електронного квитка є одним з етапів реформування ринку перевезення пасажирів:

«Це дасть змогу не тільки сформувати правильну транспортну стратегію, але і дати максимум зручностей нашим громадянам», — сказав пан Омелян.

Джерело.

Реклама

Реклама