Події
Вперше за 800 тисяч років: вчені попередили людство про глобальну небезпеку

Людство знаходиться у глобальній небезпеці через те, що вперше за 800 тисяч років магнітні полюси планети міняються місцями.

Про це повідомляється у сюжеті ТСН.

«Наша планета і два її магнітні полюси — північний і південний — не завжди збігалися з географічними. На них орієнтовані всі компаси, але вони рухаються.

Реклама

Цього слід побоюватися. Як швидко це може статися — через кілька тисяч років або вже за нашого з вами життя — не знає ніхто. Такий зсув вдарить по нашій технологічній цивілізації. Зокрема, обірветься зв’язок, може зупинитися вся промисловість», — йдеться у сюжеті.

Синоптики кажуть, що спланувати погоду можна тільки на три дні. За більш глобальними прогнозами варто йти до екологів, які інформують, що минулий рік був найспекотнішим за історію, а настільки брудним повітрям людство ще не дихало.

Також читають: «Райські документи»: Олігархи вивели в офшори майже вісім трильйонів євро

Вчені стверджують — повені і посухи, урагани і тайфуни — є наслідком людської діяльності. Людство огорнуло Землю ковдрою з водяної пари і викидів діоксиду вуглецю, чому планета активно чинить опір.

При цьому наголошується, що вчені знайшли спосіб, який може виправити стан справ. Вони запропонували побудувати гігантську трубу в стратосфері, яка мала б випускати вуглець у повітря і охолоджувати земну кулю. Для цього потрібно 250 мільйонів доларів.

Також наголошується, що Україна знаходиться у першій 20-ці світу за викидами парникових газів.

Реклама

Реклама