Авто
Volkswagen знову потрапив у скандал. Тепер вже у Франції

У Франції розгорається новий скандал за участю німецького концерну Volkswagen, який кілька років завищував цифри з продажу своїх автомобілів.

Про це повідомляє німецьке видання Der Spiegel з посиланням на дані аудиторів, які перевіряли французький підрозділ компанії.

Вони кажуть, що багато машин було поставлено на облік через кілька місяців або навіть років після того, як продажі фіксувалися в документації компанії.

Реклама

Зазвичай різниця становить не більше двох тижнів. У публікації наголошується, що приписки почалися в 2010 році і торкнулися чотирьох брендів: Volkswagen, Skoda, Audi і Seat. Загалом приписаними виявилися майже 800 тис. автомобілів.

Варто зазначити, що за весь минулий рік у Франції продано 253 тис. машин цих чотирьох брендів.

Також читають: Назвали взуття, яке провокує аварії на дорогах

Нагадаємо, що після того, як глава концерну Volkswagen Маттіас Мюллер отримав у квітні звіт з результатами внутрішнього аудиту, керівник підрозділу Volkswagen France Жак Рівоаль був звільнений. У травні він покинув компанію, але в заяві для преси як причина згадувалися «відмінності в стратегіях» між французьким відділенням і німецькою штаб-квартирою.

У січні 2017 року стало відомо, що концерн Volkswagen завоював статус найбільшого виробника в світі за результатами продажів за 2016 рік. Згідно з офіційною статистикою, компанії вдалося продати більше 10,3 млн машин.

Джерело.

Реклама

Реклама