Політика
Віце-прем’єр РФ обізвав Клімкіна через твіт про Крим
Віце-прем’єр РФ Дмитро Рогозін назвав міністра закордонних справ України Павла Клімкіна «гальмом» за його обіцянку повернути Криму свободу.

Як повідомлялося, Клімкін у суботу написав в Twitter: «Три роки тому у кримчан відібрали свободу. Щодо свободи не буває компромісів. Ми її повернемо спільно».

Реагуючи на це, Рогозін написав: «Ну і гальмо! Вони вже три роки як вільні».

У свою чергу, член Ради федерації РФ Олексій Пушков, коментуючи твіт Клімкіна, написав: «Клімкін обіцяє «повернути свободу» жителям Криму. Але вони вже вибрали свободу від блокад, обстрілів, тортур і переслідувань. Поїзд пішов, Клімкіне».

Реклама

Також читають: «З мішка дивляться порожні очі»: військовослужбовець розповіла жахливу історію про роботу з тілами загиблих

Як відомо, 18 березня 2014 року президент Росії Володимир Путін підписав із самопроголошеними представниками «влади» Криму «договір» про вступ Криму та Севастополя у склад РФ.

Окупанти тоді заявили, що вважають, що їхній «договір» не входить у протиріччя «з загальновизнаними принципами і нормами міжнародного права», зокрема, Статутом Організації Об’єднаних Націй та Гельсінським заключним актом Наради з безпеки і співробітництва у Європі.

Базою для «договору» назвали результати «вільного і добровільного» загальнокримського «референдуму» 16 березня у присутності озброєних військовослужбовців РФ без розпізнавальних знаків.

18 березня 2017 року міністерства закордонних справ Чехії, Фінляндії та Латвії висловилися на підтримку територіальної цілісності України та проти анексії Криму Росією, а президент Литви Даля Грбаускайте зазначила: «Свободу можна окупувати, але не можна забрати. Крим — це Україна».

Джерело.

Реклама

Реклама