Події
Випробовання копів на міцність: як український патруль під час навчань канадський перевершив (відео)

За результатами навчань, з 19 українських слухачів четверо до фіналу не дійшли – у Канаді показник значно нижчий. У Львові 19 патрульних поліції пройшли канадський курс тренувань з особистої безпеки. Тренінги проводили канадські та українські інструктори, передає «5 канал».

Як стало відомо, цілий місяць копи зі Львова, Києва та Харкова опановували самозахист та відпрацьовували різні сценарії затримання порушників.

За легендою навчань, зловмисник вдирається до зачиненої крамниці, проте його затримують копи. У патрульних – лічені секунди, щоб затримати злочинця і самим не постраждати.

Реклама

«Розцінюючи, що небезпека високого рівня, бо вона невідома, я використав укриття у вигляді рогу будинку, а моя напарниця – службову машину», – каже інспектор патрульної поліції Львова Олександр Федорчук.

Це лише один зі сценаріїв затримання злочинця. Впродовж місяця патрульні опанували декілька.

Також читають: Єгипет більш ніж в два рази збільшить вартість віз — ЗМІ

«Друга і третя частину курсу була основана на сценаріях, тобто на змодельованих стресових і небезпечних для поліцейських ситуаціях, з якими вони стикаються під час виконання своїх службових обов’язків», – каже офіцер Нацполіції Канади Михайло Озимко.

Як стало відомо, за результатами навчань з 19 слухачів четверо до фіналу не дійшли.

«Це дуже серйозний курс підготовки. З 19 кандидатів четверо не дійшли до кінця, але мушу сказати – це непоганий показник. У Канаді приблизно 50% поліцейських не проходять цей курс», – прокоментував начальник Канадської поліцейської місії в Україні Хілтон Смі.

Джерело.

Реклама

Реклама