Цікаво
VIP-піп: ЗМІ показали елітне майно на мільйони головного священика Харківщини. Опубліковано відео
Єпископ Української Православної церкви Московського Патріархату митрополит Харківський і Богодухівський Онуфрій (Олег Легкий) володіє елітними будинками по 500 квадратних метрів, віп-квартирами й земельними ділянками у найдорожчих місцях Харкова і області.

Про це йдеться в сюжеті передачі «Гроші».

Зокрема, у житловому комплексі «Садова гірка», де мешкають найбагатші люди Харкова, на святого отця зареєстровані дві квартири і два паркомісця.

Водночас місцеві активісти розповідають, що ймовірним місцем його проживання може бути інший харківський мікрорайон мільйонерів: там митрополиту належать три будинки і дві земельні ділянки. За оцінками експертів, ділянка там може коштувати 250-550 тисяч доларів.

Реклама

За реєстром, митрополиту належать чотири ділянки — це більш ніж півгектара землі у затишному лісі на узбережжі водосховища. На мапі можна побачити ще й маєток із бассейном.

Володіння церковнослужителя розташовані вглибині лісу, але проїзд до них перекритий, тож простим смертним ця ділянка лісу тепер недоступна. Згідно з публічною кадастровою картою, ці ділянки йому не належать, а значить, були захоплені незаконно.

Загальні цифри свідчать про те, що майно обійшлося Онуфрію від 4,5 до 7,5 мільйона доларів.

Крім того, разом із рідним братом Яромиром Легким, що нині є секретарем тієї ж самої харківської єпархії, митрополит заснував фірму «Укрзембудтур», яка виявилася «пустишкою»: жодних ознак діяльності за вказаною адресою немає.

Також читають: Лобода поскаржилася російському ТБ на погрози українських радикалів (відео)

Бізнесу немає, проте автівки у митрополита бізнес-класу є. У пошані у митрополита і його брата — люксові іномарки. На отця Онуфрія, тобто Олега Легкого, зареєстрований Mercedes-Benz S-класу — улюблене авто усіх можновладців, ціни на яке починаються від 45 тисяч доларів.

Його брат Яромир теж користується машиною представницького класу — Mercedes GL 550. Ціна — приблизно 40 тисяч доларів.

Доречі, саме на цій автівці Яромира Легкого затримували у стані алкогольного сп’яніння. Цю скандальну інформацію журналісти знайшли у реєстрі судових рішень.

Джерело.

Реклама

Реклама