Події
«Викликайте екзорциста»: соцмережі розсмішило відео виступу прихильника «ДНР»

В Мережі блогер Сергій Запорізький опублікував кадри виступу прихильника «ДНР» на мітингу на честь річниці «жовтневої революції» в окупованому Донецьку. На них темношкірий чоловік писклявим голосом розповідає народу про більшовиків та пролетарів. Виявляється, цей дивак з Прибалтики, а місцеві називають його «чорним Леніним», пише kriminal.tv.

«На батьківщині проти нього порушили кримінальну справу, і він провів кілька місяців в Ризькому централі за звинуваченням в закликах до насильницької зміни конституційного ладу Латвії (так були трактовані висловлені в Донецьку заклики до відновлення СРСР). Потім його випустили під нагляд поліції безпеки. Під новий рік, скориставшись ослабленням уваги поліції, «чорний Ленін» втік з країни», — пише Віталій Дідух в Facebook.

«Я впевнений, що Україні потрібно обговорювати не миротворчу місію для ОРДЛО, а медичну. На цю територію повинні увійти кілька батальйонів кращих психіатрів світу. Робота має бути тривала і складна», — написав Запорізький.

Реклама

«У Донецьку зняли другу частину фільму «Екзорцист». Реально страшно за людей, які там живуть», — додав журналіст Денис Казанський.

Також читають: «Не дуріть себе: перемога або капітуляція» — Ющенко зробив відверту заяву про війну

«Це дух Ілліча вселився цього малого – і інтонації, і жести, і фрази… Спаси Господи!», «По-моєму, психіатрам там вже нічого робити. Лишилося тільки патологоанатомам», — пишуть у коментарях користувачі соцмережі.

Реклама

Реклама