Події
Відповідь на виклики гібридної війни: «Укроборонпром» показав нову українську зброю (фото,відео)

«Укроборонпром» показав українське озброєння, виготовлене за три останні роки, яка має стати гідною відповіддю України на виклики гібридної війни.

Відповідні фото і відео оприлюднила прес-служба державного концерну.

В «Укроборонпромі» називають «Фантом» одним із найбільш інноваційних розробок концерну за останні три роки. Безпілотний тактичний багатоцільовий транспортний засіб може взяти на себе завдання, які зараз можуть виконати тільки бійці.

Реклама

Літак Ан-132D призначений для польотів на ближніх і середньомагістральних маршрутах, на яких буде виконувати широкий спектр завдань із перевезення вантажів.

Українські зброярі «Житомирського бронетанкового заводу» розробили модернізацію бронемашини піхоти — БМП-1УМД. При створенні цієї машини були проведені роботи по впровадженню комплексу заходів по підвищенню військової потужності і поліпшення функціональних характеристик.

Ще одним прикладом модернізації військової техніки є Т-72АМТ від «Київського бронетанкового заводу», який став більш захищеним і ефективним у порівнянні з базовою версією — Т-72А.

Українська оборонна промисловість також розробила безпілотний авіаційний комплекс, який отримав назву «Горлиця«. Комплекс має можливість оснащення високоточними засобами ураження.

БПАК-МП-1 «Спектейтор» представляє собою систему з 1-3 дронів і наземної станції управління. Безпілотник має оптимальне співвідношення ваги корисного навантаження на одиницю маси і високі аеродинамічні характеристики.

Новий бойовий модуль «Тайпан» призначений для озброєння легких бронемашин. Він оснащений скорострільною двоствольною гарматою калібру 23 мм, ефективна дальність стрільби якої досягає 1,8 км.

Озброєння ЖК-4 «Інгул призначений для ураження легкоброньованої і неброньованої техніки (пускові установки, РЛС, літаки на стоянці, авто), споруд польового типу (ДОТ, ДЗОТ), а також живої сили.

Ще однією новою розробкою підприємств стали ракети РС-80 калібром 80-мм. Вони призначені для ураження наземних цілей і спроектовані для озброєння ударних гелікоптерів і літаків з використанням штатних пускових блоків.

Реактивна система залпового вогню «Верба» ​​- це нове покоління відомих «Градів». Управління вогнем, прицілювання і перезарядка здійснюється в автоматичному режимі.

Окрім того, за останні три роки підприємства-учасники «Укроборонпрому» розробили ще багато інших зразків сучасного озброєння.

Наприклад, рухома трьохкоординатна радіолокаційна станція кругового огляду 80К6К1 «Пелікан» від Науково-виробничого комплексу «Іскра». «Пелікан” виконує 2 основні задачі: протиповітряна оборона – визначення ворожих повітряних цілей та передача їх координат вітчизняним винищувачам для негайної реакції та знищення супротивника; у складі зенітно-ракетних комплексів – визначає координати ворожої техніки, звідки ведуться ворожі обстріли. Дальність визначення цілей “Пеліканом” до 400 км. Ця РЛС вже була успішно випробувана військовими під час проведення навчань «Рубіж-2016».

Джерело.

Реклама

Реклама