Спорт
Відомого українського футболіста звинувачують у тому, що він викинув дівчину з 9-го поверху (фото)

Гравця футбольного клубу «Волинь» Дмитра Задерецького звинувачують у причетності до смерті 26-річної Ірини Савчук. Рідні травмованої дівчини стверджують, що саме гравець викинув її з вікна 9-го поверху, передає УНН.

Інцидент стався в неділю, 7 травня в Луцьку, по вул. Івана Франка. Нині постраждала в критичному стані з численними переломами перебуває в реанімації місцевої лікарні.

«У слідства три версії — те, що її скинули з 9 поверху, друга — дівчина впала з необережності і третя, що це була спроба самогубства», — зазначив начальник Луцького міськвідділу поліції Олег Кичук.

Реклама

«Футболіст пояснив, що не встиг затримати дівчину, а в поліцію не повідомив, бо був у стані афекту. Ми вилучили відео з камер спостереження, звіряємо дані з показаннями свідків», — повідомили в поліції.

Читайте також: Страшна знахідка: на Дніпрі виявили прив’язану до дерева людину

Сестра Юлія Залевська розповіла, що в під ранок Ірина відпочивала з футболістом і друзями, випивали спиртні напої: «У нього були проблеми з алкоголем. І між ними сталася сварка після якої футболіст викинув Ірину з вікна».

Сам Дмитро Вадимович Задерецький відмовився розповідати про інцидент: «Я коментарів не даю».

Джерело.

Реклама

Реклама