Шоу-бізнес
Відомий продюсер прокоментував нові концерти Лободи в Росії

Відомий український продюсер Олександр Ягольник прокоментував повідомлення про те, що Світлана Лобода дасть великий сольний концерт в Москві. В інтерв’ю «Обозревателю» він дав оцінку нових виступів Лободи в Росії. Як наголосив продюсер від концертів Лободи в країні-агресора постраждають українські глядачі.

«Мені залишається шкодувати з приводу очевидних незручностей для глядачів її концерту в Києві, адже всім відомо, як така інформація відгукується в патріотичному середовищі. І постраждають, у першу чергу, глядачі її концерту в Палаці спорту», – зазначив він.

Відзначимо, що на 8 березня заплановано виступ Лободи в Києві у Палаці спорту. Після чого вже 31 березня вона дасть великий сольник у Москві.

Реклама

Також читають: Тоня Матвієнко виклала своє оголене фото, зроблене під час вагітності

«Якщо додати до цього факту ще і всім відомі висловлювання Нателли Кропивіної (продюсера Світлани Лободи) про Майдан – вийде гримуча суміш. Мені здається, даремно вони провокують патріотичну частину українського суспільства. Відповідь буде обов’язково», – впевнений продюсер.

Ввідзначимо, що українців також обурило те, що Лобода стала співачкою року в Україні за версією M1 Music Awards, тоді як переможниця Євробачення 2016 Джамала навіть не потрапила в номінацію.

Джерело.

Реклама

Реклама