Події
Відомий бізнесмен «кинув» українців на гроші і відкрив ресторан у Хорватії

Підприємець Денис Олейников, який став відомий після випуску футболок із написом «Спасибо жителям Донбасса», «кинув» українців на гроші і відкрив ресторан у Хорватії.

Про це в Facebook повідомив блогер Михайло Голуб.

«Пам’ятаєте Олейникова? Він на вкрадені у довірливих дурників гроші відкрив ресторан у Хорватії», — пише Голуб.

Реклама

«Розвів хом’ячків вперше, коли зробив із себе «жертву режиму» і вдруге, коли тупо вкрав гроші. На вкрадені гроші придбав ресторан у Хорватії. А тоді довести, що він кидала було неможливо. Скільки ще вилізе кидал у наш складний час», — зазначив журналіст Петро Терентьєв.

Зокрема, ще в 2016 році бізнесмен оголосив про банкрутство своїх інвесткомпаній FTBN Wealth Management і OPAYZ.com, і відмовився від зобов’язань перед вкладниками.

Після повідомлення про банкрутство Олейников пішов із соціальних мереж, перестав відповідати на дзвінки і листи і будь-яким чином підтримувати зв’язок із вкладниками.

Також читають: Потвора – це ти! – Мосійчук з ціпком накинувся на Саакашвілі (відео)

Згідно з даними одного з джерел Forbes, на момент оголошення банкрутства в розпорядженні бізнесмена було близько 700 тисяч євро.

За інформацією порталу denis-oleinikov.in.ua, в 2017 році Олейников побудував будинок і відкрив ресторан у Хорватії.

«Людина, яка кинула на гроші купу вкладників Opayz, FTBN відчуває себе дуже і дуже непогано: будинок готовий, діти займаються тенісом із хорошим тренером, ресторан працює», — йдеться в повідомленні.

Реклама

Реклама